Loading ...
close

نیسان بار

logo
نیسان بار

 

نیسان بار

 

نیسان بار و وانت بار هر دو از وسایل نقلیه مناسب برای باربری هستند.توان و قدرت این دو نوع ماشین با یکدیگر متفاوت است.یکی از تفاوت های بارز این دو نوع ماشین ابعادآن ها است.با توجه به میزان مسافت و میزان بار ارسالی مشاوران طاها بار بهترین گزینه را با توجه به نوع در خواست شما به شما پیشنهاد میدهند.معمولا برای مسافت های دورتر و ارسال لوازم بیشتر از نیسان بار و برای مسافت های کمتر و بار کمتر , طاهابار وانت بار را برای ارسال به شما پیشنهاد میدهد.

نیسان برای زمان هایی مناسب است که قصد داریم فقط یک یا چند وسیله را از جایی به جای دیگر انتقال دهیم و یا در اسباب کشی وسیله هایی در خانه جامانده است که تعداد آن، کمتر از آن است که یک کامیون اجاره کنیم. در چنین مواقعی اجاره نیسان، کار معقولانه تری است. ما در طاها بار، به صورت شبانه روزی و هر زمان که نیاز به نیسان داشته باشید در خدمت شما هستیم و با بهترین امکانات بارهای درون شهری و برون شهری شما را جا به جا می کنیم. ما در نیسان های خود، پتوهایی گذاشته ایم که برای محافظت از اثاثیه، آن ها را در آن پیچانده و بار می زنیم. همچنین نیسان های طاها بار، به چادرهای برزنتی مجهز بوده و می توانند بار شما را به هر نقطه از تهران و حتی ایران ببرند.

شرکت ما، بار شما را بیمه می کند، در نتیجه نیازی نیست از این بابت نگران باشید.با توجه به نوع بار، وزن بار ارسالی و میزان مسافتی که قرار است، بار به آنجا فرستاده شود، مشاوران ما بهترین وسیله حمل بار را برای شما انتخاب می کنند. با توجه به نظر مشاوران طاها بار، معمولا برای مسافت های دورتر و ارسال لوازم بیشتر از نیسان بار و برای بار کمتر و مسافت های کوتاه، طاها بار، وانت بار را، برای ارسال به شما پیشنهاد میدهد.

 

 

 

 

 

لینک های مفید  

______________________________

 

  باربری و اتوبار

 

  خدمات طاها بار

 

  نرخ اسباب کشی

 

  تماس با طاها بار

 

 

 

خدمات طاها بار   

______________________________

 

  مشاوره شبانه روزی

 

  بیمه حمل و نقل

 

  کارگران مجرب

 

  برآورد قیمت باربری

 

 

 ارتباط با طاها بار  

______________________________

 

 آدرس  :  تهران قنات کوثر بلوار ۳۵ متری استقلال 

      خیابان شهید والائیان نبش کوچه ایوب نیا پلاک ۶۲

 

  موبایل : 09125860402 - 09220276640

 

   تلفن :  02177497441 – 02177133992

 

     

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد