Loading ...
close

وانت بار

logo
وانت بار

 

وانت بار

 

 وانت یا وانت بار نوعی از ماشین های حمل بار به شمار می آید که ظرفیتی معادل با حمل 800 کیلوگرم را دارد. در اسباب کشی استفاده از وسایل نقلیه مناسب , خوب و با صرفه میتواند به بهبود کیفیت ارسال و به سلامت رسیدن بار شما کمک کند .در حمل بار شما میتواند در ابتدا به کمک مشاوران طاها بار , متناسب با نوع بار خود از وسایل نقلیه از جمله وانت بار , نیسان بار و یا کامیون , بسته به نیاز و وسایل شما بهترین انتخاب را انجام دهید.

در اسباب کشی استفاده از وسایل نقلیه مناسب، خوب و با صرفه میتواند به بهبود کیفیت ارسال و به سلامت رسیدن بار شما کمک کند. به غیر از وسایل حمل بار مانند کامیون، خاور، وانت یا وانت بار نیز به عنوان نوعی از ماشین های حمل بار به شمار می آید که ظرفیت حمل 800 کیلوگرم بار را دارد.  از این وسیله می توان برای جا به جایی وسایل نقلیه سبک و سنگین استفاده کرد. به وانت بارها، کامیونت هم گفته می شود.استفاده ازاین روش جا به جایی، از سالها پیش رواج داشته است و مردم از آن استفاده می کرده اند. زمانی که برای جا به جایی، بار کمی دارید و برای اجاره خاور و کامیون حجم و وزنش کافی نیست می توانید از وانت بارها استفاده نمایید. 

 

وانت بارها دارای تجهیزاتی مانند کفی موکت کاری شده هستند تا به باری که در آن گذاشته می شود، آسیب نرسد. همچنین از تعدادی پتو، برای ضربه گیری و محافظت از وسایل، در هنگام حرکت استفاده می کنند. استهلاک وانت بار ها کم بوده و قیمتشان مناسب و قطعاتشان ارزان می باشد. این وسیله حمل بار، علاوه برمناسب بودن قیمت، به خاطر در دسترس بودن قطعاتش بسیار در میان مردم محبوب شده بیشتر از سایر وسایل حمل بار مورد استفاده قرار می گیرند.

وانت بار جزو وسایل نقلیه ایی است برای حمل بار درون شهری و برون شهری، یک وسیله مناسب محسوب می شود و معمولا از آن استفاده می شود. در حمل بار شما میتواند در ابتدا به کمک مشاوران طاها بار، متناسب با نوع بار خود از وسایل نقلیه از جمله وانت بار , نیسان بار و یا کامیون , بسته به نیاز و وسایل شما بهترین انتخاب را انجام دهید.

 

 

 

 

لینک های مفید  

______________________________

 

  باربری و اتوبار

 

  خدمات طاها بار

 

  نرخ اسباب کشی

 

  تماس با طاها بار

 

 

 

خدمات طاها بار   

______________________________

 

  مشاوره شبانه روزی

 

  بیمه حمل و نقل

 

  کارگران مجرب

 

  برآورد قیمت باربری

 

 

 ارتباط با طاها بار  

______________________________

 

 آدرس  :  تهران قنات کوثر بلوار ۳۵ متری استقلال 

      خیابان شهید والائیان نبش کوچه ایوب نیا پلاک ۶۲

 

  موبایل : 09125860402 - 09220276640

 

   تلفن :  02177497441 – 02177133992

 

     

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد