Loading ...
close

کادر حرفه ای و مجرب

logo
کادر حرفه ای و مجرب

 

کادر حرفه ای و مجرب

 

اتوبار طاها با دارا بودن کادر مجرب و حرفه ای در امور باربری و اسباب کشی و رانندگان مطمئن شما را برای داشتن یه اسباب کشی راحت و بدون استرس دعوت می نماید. ارائه خدمات طاها بار به صورت شبانه روزی, حتی در روزهای تعطیل توسط کارشناسان صورت میگیرد , وظیفه طاها بار جلب رضایت  شما عزیزان می باشد. 

یک کادر مجرب و حرفه ایی می تواند مسئولانه، باری که به آن ها سپرده شده را، در نهایت سلامت و امنیت به مقصد برساند و این بزرگترین انتظاری است که مشتری ها از یک باربری دارند. برای رسیدن به چنین هدفی باربری نیاز به یک تیم حرفه ایی با تجربه و کار بلد دارد. هدف ما در باربری طاها بار، جلب رضایت مشتریان گرامی است تا خاطرات یک اسباب کشی سخت را فراموش کنند. باربری باید اول از همه زبده ترین رانندگان را داشته باشد. چون این رانندگان هستند که اثاثیه را جا به جا می کنند و هرگونه خطا از طرف آن ها باعث خسارت دیدن بار می گردد. بنابراین باید در انتخاب آن ها بیشتر سایر کارکنان دقت کرد و بهتر است از کسانی که سابقه درخشانی در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی دارند، استفاده کنیم. چون آن ها مسئول تر بوده و محتاط تر عمل می کنند. بنابراین می شود به آن ها اعتماد کرد و بار خود را به آن ها سپرد.

باربرها و کارگران یک باربری حرفه ایی هم، باید سالم و قوی باشند. باید سال ها سابقه باربری داشته باشند و به چم و خم کار آشنا باشند. هر چه مهارت یه باربر بیشتر باشد، اعتبار آن باربری بیشتر خواهد بود. چون می دانند اثاثیه را چگونه بسته بندی کنند که آسیب نبیند. افتخار ما این است که با یک تیم قوی و حرفه ایی برای خدمت رسانی به شما آماده هستیم و تمام تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم اعتماد شما را جلب نماییم.

 

 

 

 

لینک های مفید  

______________________________

 

  باربری و اتوبار

 

  خدمات طاها بار

 

  نرخ اسباب کشی

 

  تماس با طاها بار

 

 

 

خدمات طاها بار   

______________________________

 

  مشاوره شبانه روزی

 

  بیمه حمل و نقل

 

  کارگران مجرب

 

  برآورد قیمت باربری

 

 

 ارتباط با طاها بار  

______________________________

 

 آدرس  :  تهران قنات کوثر بلوار ۳۵ متری استقلال 

      خیابان شهید والائیان نبش کوچه ایوب نیا پلاک ۶۲

 

  موبایل : 09125860402 - 09220276640

 

   تلفن :  02177497441 – 02177133992

 

     

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد