Loading ...
close

بیمه امن باربری

logo
بیمه امن باربری

 

بیمه امن باربری

 

نوع حمل بار در اسباب کشی و سالم رساندن آن به مقصد از نکات مهم در جابجایی اثاثیه می باشد. یکی دیگر از نکات مهم حمل بار با کامیون بیمه آن است .از آن جایی که حادثه هیچ زمانی خبر نمی کند . ما در طول جابجایی بایدتمام موارد مربوط به طول حمل بار ها , همه جوانب را در نظر بگیریم و احتیاط کنیم .بهتر است کامیون حمل بار و تمام وسایل داخل آن بیمه شوند تا از خطرات احتمانی به دور باشد, طاها بار خدمات بیمه امن باربری رابرای بهبود و رضایت مشتریان خود ارائه می کند

یکی از وظایف یک باربری معتبر بیمه کردن باری است که به وی سپرده شده است تا در صورت پیش آمد، هرگونه اتفاق، صاحب بار بتواند از بیمه خسارت آن را دریافت کند. از گذشته های نه چندان دور، بشر نگران آسیب دیدن بارش در طی جا به جایی بوده است. چون با آسیب دیدن بار، در طول مسیر، صاحب بار دچار خسارت سنگینی خواهد شد. برای این امنیت بار، اول از همه باید تمام جوانب را نظر گرفت و احتیاط کرد. از ماشین های خوب برای بالا بردن کیفیت حمل و نقل، استفاده از رانندگان حرفه ایی، توجه به نکاتی مانند وضعیت هوا هنگام جا به جایی، نوع بار و مسافتی که قرار است بار جا به جا شود، از جمله نکاتی است که در این زمینه باید به آن توجه شود. بهتر است کامیون حمل بار و تمام وسایل داخل آن بیمه شوند تا از خطرات احتمالی به دور باشند.

طاها بار، خدمات بیمه امن باربری رابرای بهبود و رضایت مشتریان خود ارائه می دهد. این به معنی این نیست که باربری هیچ مسئولیتی در قبال بار ندارد و برایش سالم رسیدن بار به مقصد در اولویت نمی باشد، بلکه برعکس، بیمه برای مواقعی است که اتفاق پیش آمده، غیرقابل پیشگیری بوده باشد. در غیر این صورت، باربری اعتبار خودش را از دست می دهد. دقت در جا به جایی بار و داشتن یک سابقه درخشان برای باربری، جزو الویت ها می باشد و به این امر میسر نمی شود مگر اینکه بتواند اعتماد و رضایت مشتریانش را جلب نماید.

 

 

 

 

لینک های مفید  

______________________________

 

  باربری و اتوبار

 

  خدمات طاها بار

 

  نرخ اسباب کشی

 

  تماس با طاها بار

 

 

 

خدمات طاها بار   

______________________________

 

  مشاوره شبانه روزی

 

  بیمه حمل و نقل

 

  کارگران مجرب

 

  برآورد قیمت باربری

 

 

 ارتباط با طاها بار  

______________________________

 

 آدرس  :  تهران قنات کوثر بلوار ۳۵ متری استقلال 

      خیابان شهید والائیان نبش کوچه ایوب نیا پلاک ۶۲

 

  موبایل : 09125860402 - 09220276640

 

   تلفن :  02177497441 – 02177133992

 

     

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد