Loading ...
close

مناسب ترین ماشین های باربری

logo
مناسب ترین ماشین های باربری

 

مناسب ترین ماشین های باربری

 

باربری طاها با داشتن تجربه ی بسیار درخشان درمقوله باربری, برای جلب رضایت و ارائه خدمات خود از بهترین, مجهزترین و مناسب ترین ماشین ها و وسایل نقلیه در حمل بار شما باتوجه به نوع بار شما می باشد. هدف اصلی طاها بار انتخاب ماشین های مناسب برای باربری و جلب رضایت شما در راستای حمل بار بدون هیچ آسیبی و به سرعت می باشد.ماشین های باربری مناسب، یکی از مهم ترین و ضروری ترین تجهیزات، در حمل بار و اسباب کشی محسوب می شوند. سالم رسیدن بار به مقصد، بستگی به نوع و کیفیت ماشینی دارد که قرار است آن را حمل کند.

ماشین های مجهز و پیشرفته، از مواردی هستند که یک باربری حرفه ایی باید داشته باشد. مفتخریم که تمام ماشین های ما، در باربری طاها بار، جزو مجهزترین و به روزترین ماشین های باربری هستند.این ماشین ها در قسمت حمل بار، فضای کافی دارند، کف آن ها به منظور ضربه گیری، موکت کاری شده است و حتی برای موادغذایی که احتمال فاسد شدن دارند، از ماشین های یخچال دار، استفاده می نمایند..

 باربری طاها، با داشتن سابقه زیاد و درخشانی که در زمینه جا به جایی لوازم دارد، بخوبی تشخیص می دهد، چه ماشینی برای چه باری با حجم، وزن و مسافتی که قرار است به آنجا فرستاده شود، مناسب می باشد.برای بارهای سبک ما، وسایل حمل باری مانند ( وانت، وانت پراید، وانت نیسان) را پیشنهاد می کنیم. اما برای بارهایی که وزنی متوسط دارند، بهتر است از (کامیون، خاور، هیوندا، ایسوز و کامیونت) استفاده شود. ماشین های سنگین هم معمولا برای جا به جایی های  بین شهری استفاده می گردد.هدف اصلی طاها بار، از انتخاب ماشین های مناسب و مجهز باربری، جلب رضایت مشتریان عزیز خود، در راستای حمل بار، بدون تاخیر و بدون هیچ آسیبی می باشد

 

 

 

 

لینک های مفید  

______________________________

 

  باربری و اتوبار

 

  خدمات طاها بار

 

  نرخ اسباب کشی

 

  تماس با طاها بار

 

 

 

خدمات طاها بار   

______________________________

 

  مشاوره شبانه روزی

 

  بیمه حمل و نقل

 

  کارگران مجرب

 

  برآورد قیمت باربری

 

 

 ارتباط با طاها بار  

______________________________

 

 آدرس  :  تهران قنات کوثر بلوار ۳۵ متری استقلال 

      خیابان شهید والائیان نبش کوچه ایوب نیا پلاک ۶۲

 

  موبایل : 09125860402 - 09220276640

 

   تلفن :  02177497441 – 02177133992

 

     

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد