Loading ...
close

مشاوره شبانه روزی

logo
مشاوره شبانه روزی

 

مشاوره شبانه روزی

 

 باربری طاها بار با سال ها تجربه در زمینه حمل بار  در تمام نقاط تهران خدمات مشاوره و پاسخگوی سوالات شما درباره نحوه جابجایی و اعلام هزینه ها به صورت شبانه روزی ,حتی در روزهای تعطیل آماده ارائه خدمات خود می باشد شما میتوانید برای جزئیات اطلاعات جابجایی در زمان مناسب,بدون هر گونه خسارتی با مشاوران طاها بار در ارتباط باشید.

باربری طاها بار،  تمام نقاط تهران، قصد دارد تا به صورت شبانه روزی، به مشتریان خود کمک کند، تا مشکلاتشان را حل کرده و به سوالتشان در زمینه های مختلف، پاسخ دهند.

این روزها همه از طریق آنلاین، به دنبال پاسخ سوالاتشان هستند و انتظار دارند وقتی نیاز به یک باربری در محل سکونت خود دارند و یا سوالی در این زمینه به ذهنشان می رسد، با سرچ کردن در جستجوگرها، آنچه را می خواهند، پیدا کنند. بنابراین یک باربری برای موفقیت در کارش، باید با روش های جدید، خودش را هماهنگ کرده و اطلاعات لازم را به صورت آنلاین در اختیار افراد قرار دهد.

گزینه بعدی که دسترسی به یک باربری را آسان می کند، تماس تلفنی است. باربری ها باید این امکان را فراهم کنند تا مشتری هر زمان از شبانه روز که  نیاز به مشاوره داشت، بتواند تماس بگیرد و مشکلش را حل نماید.

طاها بار، با افتخار و با خدمات رسانی 24، در حال پاسخگویی به مشتریان خود می باشد تا سوالاتشان را پاسخ دهند. این خدمت رسانی حتی در روزهای تعطیل هم فعال است تا اگر برای مشتریان سوالی در زمینه های مختلف اسباب کشی و یا برآورد هزینه ها پیش بیاید، برای پاسخگویی آماده باشند.

طاها بار، برای استخدام افرادش در این بخش، بسیار دقت می کند تا از افرادی استفاده نماید که مشتری  مداری را بلد باشند. خوش رو و صبور بوده و با لبخندی پر از انرژی، افراد را راهنمایی نمایند. هدف ما لبخند مشتریانمان و رضایت آن ها می باشد و در این راستا، همه تلاش خود را خواهیم کرد

 

 

 

 

لینک های مفید  

______________________________

 

  باربری و اتوبار

 

  خدمات طاها بار

 

  نرخ اسباب کشی

 

  تماس با طاها بار

 

 

 

خدمات طاها بار   

______________________________

 

  مشاوره شبانه روزی

 

  بیمه حمل و نقل

 

  کارگران مجرب

 

  برآورد قیمت باربری

 

 

 ارتباط با طاها بار  

______________________________

 

 آدرس  :  تهران قنات کوثر بلوار ۳۵ متری استقلال 

      خیابان شهید والائیان نبش کوچه ایوب نیا پلاک ۶۲

 

  موبایل : 09125860402 - 09220276640

 

   تلفن :  02177497441 – 02177133992

 

     

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد