Loading ...
close

سه نکته برای اسباب کشی آسان و راحت

logo
سه نکته برای اسباب کشی آسان و راحت

 

 

از مهترین رویداد های سخت و مهم در زندگی اسباب‌کشی و جابجایی اثاث منزل است . اما ممکن است در سال یک‌ یا دو بار برای هر خانواده مستجری پیش بیاید و این اتفاق می‌تواند بسیار سخت و ناراحت کننده باشد. اما با شروع یک برنامه‌ریزی و مدیریت آسان برای آن میتوانید، از این فرآیند نه‌ تنها صدمه ندیده بلکه برای منتقل شدن به مکانی جدید احساس لذت خواهید کرد.پس برای یک اسباب کشی آسان و راحت موارد زیر را مورد توجه خود قرار دهید :

 

بسته‌بندی ‌های مناسب برای اثاث‌کشی از قبیل سایز و جنس  :

 

انتخاب جنس و تعداد و اندازه بسته و کارتن‌ها برای اثاث‌کشی مانند انتخاب نوع وسیله حمل و نقل نقش بسیار مهمی را ایفا میکند. در نتیجه, نوع و تعداد کارتن ها بهتر است طبق سایز وسایل در جابه‌جایی، جنس، آسیب‌پذیری، مسافت و نوع مسیر جابه‌جایی و مواردی ازاین قبیل انتخاب شود.همچنین بر این روش بسته‌ بندی کردن اثاث در اسباب کشی و همچنین باز کردن دوباره آنها نقشی مهم ایفا می‌کند. یادتان نرود که باید از اتیکت‌های گوناگون و برچسب‌های اطمینان و برای بسته‌بندی کردن لوازمتان  استفاده کنید تا در زمان جابجایی آن ها دچار مشکل و سردرگمی نشوید.

 

 

چیدمان لوازم بسته‌ بندی‌ شده در وسیله نقلیه مناسب برای جابجایی  :

 

چیدمان درست و تخصصی اسباب ها و کارتن های مختلف برحسب اندازه، نوع و مسافت حمل و نقل درون وسیله نقلیه می‌باشد. مثلا وسایل چوبی مانند مبلمان ها باید در کنار وسایل نوک‌ تیز قرار نگیرد تا خراب نشوند یا در میان وسایل از ضربه گیرهای مخصوص اثاث کشی استفاده شود. اما در مجموع با رعایت موارد گفته شده شما می توانید تا حد زیادی از آسیب به لوازم منزل یا اداره و شرکت خود هنگام جابجایی کم کنید.با استفاده از خدمات مشاوره ای و همچنین خدمات بسته بندی، حمل و حتی چیدن اثاث منزل شرکت های باربری معتبری مانندطاها بار با خیالی راحت و با کمترین خستگی و اضطراب فرآیند تعویض منزل یا محل کار خود را به سرانجام رسانده و از نقل مکان به محل جدیدتان بشترین لذت را ببرید.

 

 

انتخاب ماشین اسباب کشی خوب :

 

اگر شما قصد نقل مکان یا اسباب ‌کشی در یک‌ فاصله کم دارید، بنابراین  ساده تر قادر به رزرو و انتخاب وسیله جابجایی مناسب می باشید  .هرچند باید مطمئن باشید که به ‌اندازه کافی کامیون یا وسیله اسباب کشی برای حجم اثاث خود در نظر گرفته‌اید زیرا. انتخاب وسیله باربری مناسب برای حجم زیاد از اثاث یا وسایل حساس و در معرض خطر با در نظر گرفتن جابجایی‌های مسافت‌های زیاد کار بسیار سخت خواهد بود که نیاز به دقت و تجربه بالا دارد. در این مواقع کمک گرفتن از افراد وارد و متخصص درباره این موضوع  یکی از اساسی ترین نیاز ها می باشد. طاها بار آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه باربری و حمل بار به تمام نقاط تهران را دارد.

 

 

این مقلات را هم بخوانید :

______________________________________

 

  برای چی اسباب کشی میکنیم؟

  ترفند های بسته بندی لوازم منزل

  دردسر های اسباب کشی

 

 

 

 

لینک های مفید  

______________________________

 

  باربری و اتوبار

 

  خدمات طاها بار

 

  نرخ اسباب کشی

 

  تماس با طاها بار

 

 

 

خدمات طاها بار   

______________________________

 

  مشاوره شبانه روزی

 

  بیمه حمل و نقل

 

  کارگران مجرب

 

  برآورد قیمت باربری

 

 

 ارتباط با طاها بار  

______________________________

 

 آدرس  :  تهران قنات کوثر بلوار ۳۵ متری استقلال 

      خیابان شهید والائیان نبش کوچه ایوب نیا پلاک ۶۲

 

  موبایل : 09125860402 - 09220276640

 

   تلفن :  02177497441 – 02177133992

 

     

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد